Semināra “KOKU UN KRŪMU CIRPŠANAS MEISTARKLASE“

Vakar 13. jūnijā Annas Koku Skolā notika seminārs "KOKU UN KRŪMU CIRPŠANAS MEISTARKLASE", kura ietvaros dalībnieki ieguva praktiskas iemaņas dažādu kokaugu formu veidošanā. Skolas parkā ir liela koku un krūmu formu dažādība: priežu nivaki kociņi, skabāržu dzīvžogi, mājiņas ar lodziņiem un skursteņiem, spirāles, konusi, lapene, mākoņi un daudz kas cits. Semināra dalībniekiem bija dota iespēja izmēģināt savus spēkus cērpot visas šīs formas. Viņi uzzināja kā radīt jaunas formas un uzturēt jau esošās. Neskatoties uz to, ka zināšanu un profesionalitātes līmenis visiem bija dažāds, semināra beigās visi atzīmēja, ka nodarbība ir veicinājusi izaugsmi katram, radot iedvesmu un galvenais, iedrošinājumu turpināt radīt dažādas skaistas koku un krūmu formas.

Seminārs “DĀRZA SAGATAVOŠANA ZIEMAI“!

Seminārs “DZĪVŽOGU CIRPŠANA kopā ar meistaru Edgaru Neilandu!“