EKSKURSIJAS

Annas Koku Skolas biedrības mācību neatņemama daļa ir ekskursijas pa Koku ciemu. Tieši ekskursijas palīdz sistematizēt esošās un jauniegūtās zināšans par pasauli un sevi, dabu un kokiem, paplašināt savu zināšanu redzesloku, iegūstot jaunu pieredzi caur redzi, dzirdi un tausti.

Ekskursijās mēs stāstam par kokiem un arhitektūru, par tradīcijām un jaunām metodēm dārzniecībā un saimniekošanā, būvniecībā un labiekārtošanā, par to, kā lietām un materiāliem piešķirt otro dzīvi, respektējot to pagātni un vēsturi. Mēs parādam, ka koks nodzīvojot savu dzīvi, var turpināt būt lietderīgs cilvēkam.

Koku ciemā jūs satiksiet vairākus dižkokus,  kokaugu, zemsedžu un ziemciešu sugu dažādību, skolotus, slīpus un podos audzētus kokus, kā arī reālus piemērus, kā kokam sadzīvot ar cilvēku un arhitektūru. Būs iespēja uzzināt par Koku ciema apkaimes vēsturi un par uzņēmumu LABIE KOKI, kam koku ciems ir daudzus gadus dzimtās mājas.

Piedāvājumā ir dažādas ekskursiju programmas

Ekskursija ar nodarbību bērniem (90 min)

“Pavasaris” - par pavasara dārza darbiem,

“Vasara” - par sugu daudzveidību, koku un augu atpazīšana

“Rudens” - par koku uzbūvi, nozīmi, koku vecuma noteikšana

“Ziema” - par koku augļiem

cena no personas 8 eiro + PVN

Izzinošā ekskursija bērniem, dāžāda vecuma grupām (60 min)

pirmsskolas bērniem

1.-4. klases skolniekiem

4.-9. klases skolniekiem

cena no personas 6 eiro + PVN

Izzinošā ekskursija pieaugušajiem (60 min)

cena 6 eiro no personas + PVN

Kā atseviška aktivitāte mazajiem Koku ciema ekskursantiem tiek piedāvata John Deere elektrotraktoriņu noma un brauciens pa Koku ciema ceļiem. Pieejami 15 traktori ar  piekabēm, traktoriņi ļauj mazajiem ciemiņiem pieskarties īstam dārznieka darbam, pārvadājot melnzemi, smiltis vai augu stādus. Kopējā cena 30 min braucienam ar traktoriņu ir 5 Eur/pers. + PVN.

Traktoriņi piemēroti bērniem ar svaru līdz 40 kg.