SEMINĀRI

Annas koku skolas biedrība jau vairākus gadus rīko seminārus ar mērķi: dārzkopības un kokkopības nozarēs - papildināt jauno speciālistu zināšanas, nodrošināt pieredzējušiem profesionāļiem kvalifikācijas uzturēšanu un pieredzes apmaiņu.  Semināri un meistarklases tiek rīkotas Annas koku skolas ēkā un parka teritorijā ar iespēju praktizēties reālos darba apstākļos.

Mēs ticam, ka šāda pieeja veicina  ārtelpas veidošanas jomas attīstību gan Latvijā, gan Ziemeļeiropā. Uzņēmumu vadītāji, tiešo dārzkopības darbu veicēji, individuālie dārzkopības profesionāļi un amatieri, stādaudzētavu komandas un citi iesaistītie no pašvaldībām, būvvaldēm, komunālajiem dienestiem, vides attīstības departamentiem - iegūst iespēju mācīties un kļūt konkurentspējīgākiem. Savukārt, daba apkārt mums kļūst piemērotāka un labāk integrēta dzīvei pilsētās, ciemos, parkos. Koki veselīgāki un cilvēki laimīgāki!

Aicinām sekot jaunumiem mūsu mājaslapā un FACEBOOK konta lapā, lai nepalaist garām sev interesējošos seminārus un pasākumus, jo vietu skaits ir ierobežots.

Annas Koku Skolas biedrības patstāvīgie lektori

SIA LABIE KOKI projekti vecākā projektu vadītāja,

mg. arch. ainavu ahitekte

• Kristīne Āboliņa

Meža dārzu izveides speciāliste, permakultūras pazinēja

SEMINĀRU KALENDĀRS

Semināra noslēgumā katrs klausītājs saņem nummurētu Annas koku skolas biedrības izdoto kursa vai semināra apguves apliecinājumu ar norādīto semināra tēmu par kopējām mācību stundām.

Apgūstot praktisko instrumentu un tehnikas pielietošanas kursu, dalībnieki saņem arī apliecības par iegūtajām prasmēm un nokārtotām ieskaitēm.

Semināri 2023 - 2024