Seminārs "Augi izsauc dakteri"

Nav noslēpums, ka pēdējo gadu laikā, mainoties globālajam klimatam un iespējai cilvēkiem aktīvi ceļot, pieaudzis dažādu vīrusu un infekciju skaits. Arī augi slimo un mūsu uzdevums ir sniegt viņiem savlaicīgu palīdzību.

Kā savlaicīgi un pareizi noteikt, kas augam kaiš? Kā piemērot ārstēšanu, nepārkāpjot likumu robežas? Par to stāstīja seši brīnišķīgi lektori seminārā "Augi izsauc dakteri!", kas notika 23.novembrī, Annas Koku Skolā.

Ziemīgā ainavā un kamīna siltumā semināra klausītāji uzzināja par to, kā palīdzēt augiem stiprināt savu imūnsistēmu un efektīvi cīnīties ar slimībām. Izrādās rododendri arī slimo un skudrām dikti garšo peoniju pumpuri. Savukārt, augu veselības pamatā ir pareiza vietas, substrāta izvēle un bagātīga laistīšana.

Mainoties laikiem un dzīves apstākļiem, mēs Annas Koku Skolas biedrībā cenšamies laicīgi un kopīgi meklēt atbildes, risinājumus uz aktuāliem jautājumiem un problēmām.

Seko mūsu jaunumiem, izmanto iespēju uzzināt dārzkopības un kokkopības aktualitātes!

Tuvākais seminārs "Mana zaļā pašvaldība 2024", uz kuru var jau pieteikties: 2024.gada 25.janvārī (info@kokuskola.lv)

Seminārs “MANA ZAĻĀ PAŠVALDĪBA“

Nodarbība dvēselei “MIRKLIS SEV - MEDITATĪVA GLEZNOŠANA“