ABOUT ANNAS KOKU SKOLAS SOCIETY

STĀSTS PAR ANNAS KOKU SKOLAS BIEDRĪBU

Society-of-annas-tree-school-koku-skolas-biedrība-shadow.png

Annas koku skolas biedrība tapa ar misiju atgādināt sabiedrībai, ka dārzkopībā un kokkopībā notiek nemitīgas izmaiņas. Labākie skolotāji koku skolā ir paši koki,  kas ar savu dzīvi parāda, kā saimniekot loģiski un ekonomiski. Cieņa pret kokiem un to vērtību apzināšanās ir koku skolas biedrībs pamats.

Annas koku skolas biedrība ir organizācija, kura apvieno nozares saistītas ar dabu un saudzīgu dabas apsaimniekošanu: kokkopība, ainavu arhitektūra, dārzkopība, vides zinātnes. Mūsu mērķis ir atgādināt sabiedrībai par koku vērtību, iemācot būt ciešākā saskarē ar dabu. Ticam,ka varam  izglītot sabiedrību: uzņēmumus un privātos dabas entuziastus; profesionāļus un amatierus kvalitatīvas vides uzturēšanā un veidošanā; skolniekus un studentus; visus ieinteresētos mācīties un iegūt jaunas zināšanas.

Mācamies un mācam - kā sadzīvot cilvēkiem un dabai, kā atrast kompromisus un risinājumus koku problēmām cilvēku vidē, bieži atbildot arī uz jautājumiem par arhitektūru, mākslu ārtelpā, dabas pedagoģiju un ekoloģiju. Iegūstam un nododam zināšanas un pieredzi caur praktiskajiem semināriem, konferencēm, izglītojošām ekskursijām un izpētes darbiem, kuri pārsvarā notiek mūsu mājās - ANNAS KOKU SKOLAS ēkā un parkā.

Annas Koku Skolas biedrība cieši sadarbojās ar uzņēmumu "LABIE KOKI" un citiem nozares uzņēmumiem, kā arī mācību iestādēm. Esam partneri un biedri arī citās biedrībās, lai atbalstītu labdarības un tūrisma veicināšanas projektus. Kā nevalstiska organizācija, kuras galvenais mērķis ir zināšanas, nevis peļņa, mēs vienmēr esam priecīgi saņemt sponsoru un atbalstītāju palīdzību.

Izsakām pateicību, katram semināru apmeklētājam, ražotājam, uzņēmumam un mācību iestādei par ieguldījumu mūsu kopējo mērķu sasniegšanā!

(ENG) Annas Koku Skola society is an organization that unites industries related to nature: tree-care, landscape architecture, gardening, environmental sciences. Respect for trees and awareness of their value is the foundation of the Annas Koku Skola society.

Our goal is to remind the public about the value of trees, teaching them to be in closer contact with nature. We believe that we can educate society: companies and private nature enthusiasts; professionals and amateurs in maintaining and creating environment; pupils and students; everyone, who is interested in learning and gaining knowledge.

We learn and teach people to live with nature in peace, to find compromises and solutions to the problems of trees in the human environment, often also raising questions about architecture, outdoor art, nature pedagogy and ecology. We acquire and transfer knowledge and experience through practical seminars, conferences, educational excursions and research works, which mostly take place in our home - the building and park of ANNAS KOKU SKOLA.

The Annas Koku Skola society closely cooperates with the company "LABIE KOKI" and other companies in the industry, as well as educational institutions. We are also partners and members of other associations to support charity and tourism promotion projects. As a non-governmental organization whose main goal is knowledge, not profit, we are always happy to receive the help of sponsors and supporters.

We express our gratitude to every seminar visitor, manufacturer, company and educational institution for their contribution to the achievement of our common goals!